Damernas Sponsorer 2021

Vi i damkommittén vill tacka alla våra sponsorer som gör våra onsdagstävlingar speciella. Extra stort tack vill vi ge de sponsorer som sponsrar hela tävlingar. Gynna våra sponsorer. Följ gärna länkarna nedan till deras hemsidor.

    Sponsor 2021   Sponsorns hemsida     Sponsor 2021 Sponsorens hemsida
                 
1   Apoteket Hägern Särö   www.apoteket.se/apotek/apoteket-hagern-saro/  26   Marion Brisman  
2   Aquarelle   www.aquarelle.se 27   Marta Österling  
3   Blomstermåla   www.blomstermala.se 28   Martins Osteopati www.osteopatmartin.se
4   Elisabeth Johansson   www.ateljejo.se 29   Mette Picaut www.mettepicaut.se
5   Elisabeth Paldén     30   Nilssons Plantskola www.nilssonsplantskola.com
6         31   Nordgårdens Bageri www.nordgardensbageri.se
7   Feminette   www.feminette.se 32   Orrelids Vandringspris  
8   Func factory   www.funcfactory.se 33   Rollands www.rollands.se
9   Garden Glory   www.gardenglory.se 34   Saddler www.saddler.se
10   Golf Outlet   www.golfoutlets.nu 35   Sanopharma AB www.sanopharma.se
11   Gum   www.gumbrand.com 36   Sebago www.sebago.se
12   Hanna Ekegren   www.hannaekegren.se 37   Senso lounge www.sensolounge.se
13   Hemköp Billdal   www.hemkop.se/butiker/hemkop-billdal/ 38   Sofia Holländer SOHOCO www.sofiahollander.com
14   Hemköp Kullavik   www.hemkop.se/butiker/hemkop-kullavik/ 39   Stallbacken 1 www.stallbacken1.com
15   Hemköp Särö   www.hemkop.se/butik/4507 40   Start Communication www.startcommunication.se
16   Hing Organics   www.hingorganics.se 41   Särö Fotvård säröfotvård.se
17   Ingela Malmberg     42   Särö Konstgalleri  
18   Kajs   www.kajs.nu 43   Säröhus www.sarohus.se
19   Kitchen Wiz   ww.kitchenwiz.se 44   Widéngården www.widengarden.se
20   Klippa Särö   www.klippa.nu/salonger/saro        
21   Lilla Skönhetssalongen i Vallda   www.bokadirekt.se/places/lilla-skönhetssalongen-i-vallda-7927        
22   Lollo´s Golfshop   Lollos Golfshop        
23   Maleviks Kakhus   www.malevikskakhus.se        
24   Margareta Sölveland   www.solveland.se        
25   Marika Lang   www.marikalang.com        

 

Vid komplettering, ändring eller justering av sponsorlista, vänligen kontakta Ingela Malmberg. Tack.